Zadať zákazku

ZADANIE ZÁKAZKY JE ZADARMO

www.najZakazka.sk je dopytový portál, ktorý umožňuje jednoduché a rýchle nájdenie vhodnej firmy pre dopytujúcich zákazníkov. Zadávanie dopytov na našej stránke www.najZakazka.sk je úplne zadarmo a bez akýchkoľvek provízií pre nás. Vy zadáte svoju zákazku (dopyt na čokoľvek) spolu s Vašimi kontaktnými údajmi, my ju skontrolujeme a po skontrolovaní prepošleme firmám, ktoré sú zaregistrované v našej databáze. Zákazky sa preposielajú firmám podľa vybraných odborov a krajov ich pôsobenia na ich e-mail hneď po skontrolovaní. Firmy Vás po prijatí e-mailu s Vašou zákazkou budú kontaktovať so svojimi cenovými ponukami, prípadne ďalšími doplňujúcimi otázkami. K výberu tej správnej firmy Vám môžu pomôcť referencie a hodnotenia od zákazníkov na danú firmu, prípadne aj fotogaléria ich realizovaných zákaziek. Je len na Vás, pre ktorú firmu alebo realizátora zákazky sa rozhodnete.
Úspešná zákazka - po realizácii Vašej zákazky môžete danú firmu ohodnotiť a pridať referencie aj Vy aby ste pomohli ďalším zákazníkom pri ich rozhodovaní*Meno a priezvisko:
*Telefón:
*E-mail:
*Mesto:
*Kraj:
*Urgencia:
*Termín vybavenia zákazky:


(max. doba čakania na realizáciu)
Poznámky:


(napr.volať po 16,00 a pod.)

Priložiť dokument alebo foto:
Priložiť dokument alebo foto:
(max. veľkosť prílohy je 300 kb)* Označené údaje sú povinné.
Zákazka bude po spracovaní rozposlaná firmám z našej databázy.
Prosíme uveďte čo najpodrobnejšie informácie o Vašej zákazke. V prípade potreby viď nápovedu.
Po vypršaní Vami zadaného termínu realizácie sa bude zákazka zobrazovať ešte 1 mesiac.
Po uplynutí tohto obdobia bude zákazka zmazaná.
Kliknutím na tlačítko Odoslať zákazku súhlasím s obchodnými podmienkami.

Dopyt na... ? Vaša zákazka = istý dodávateľ

Nápoveda

Pri zadávaní zákazky je potrebný podrobnejší popis zadania, napríklad: (druh služby/tovaru, ktorý potrebujete; rozmery; počet; veľkosť a pod.). Je to potrebné aby Vaša zákazka bola rozposlaná správnym firmám a aby sme Vám zaistili čo najväčší výber dodávateľov, ktorí Vám môžu vypracovať ponuku.

Pomôžeme Vám?

Zavolajte nám 0948 859 611
Napíšte nám info@najzakazka.sk
Čo je najZákazka.sk?
NajZákazka.sk je nový dopytový portál, ktorý sa zaoberá sprostredkovaním tých najzákaziek od dopytujúcich ľudí firmám a živnostníkom zaregistrovaných v našom zozname firiem. Ďalšou službou, ktorú najZákazka.sk ponúka je inzercia voľných pracovných pozícií vo firmách, ktoré sú zaregistrované v našej databáze.
Kontakt

envelope  info@najzakazka.sk    phone  0948 947 730
Copyright najZakazka.sk 2012    Linky