O službe ponuky práce

Hľadáte si nové zamestnanie???


Ďalšou službou, ktorú www.najZákazka.sk sprostredkováva je inzercia voľných pracovných pozícií (ponuka práce) od firiem, ktoré sú zaregistrované v našej databáze firiem.

Princíp je jednoduchý, zaregistrovaná firma zverejní v sekcii Ponuka práce zoznam voľných pracovných pozícií spolu s požiadavkami na budúcich zamestnancov. Vy si vyberiete konkrétnu ponuku, ktorá Vás zaujala a kliknete na tlačidlo REAGOVAŤ NA PONUKU. Následne podľa predtlače vyplníte jednoduchý formulár a kliknete na tlačidlo ODOSLAŤ. Po úspešnom odoslaní formulára dostanete na váš email potvrdzujúcu správu, ktorá bude obsahovať nasledovné informácie: dátum Vašej reakcie na ponuku práce, názov konkrétnej pracovnej pozície na ktorú ste reagovali a prílohy, ktoré ste k vybranej pozícii priložili.

Možnosť reakcie na jednotlivé pracovné pozície je ZADARMO!!!


Hľadá Vaša firma nového zamestnanca???


Ak chce Vaša firma neobmedzene zadávať inzerciu (inzeráty práca) na voľné pracovné pozície (ponuky práce) do sekcie Ponuka práce, musí byť zaregistrovaná v našej databáze firiem v kategóriách PLUS alebo EXTRA. Po registrácii firmy do databázy môžete zadávať ponuky na voľné pracovné pozície ÚPLNE ZADARMO A NEOBMEDZENE. Uvedená služba s neobmedzeným zadávaním voľných pracovných miest je bonusom len pre kategórie PLUS a EXTRA. Ak sa rozhodnete vypísať ponuku na voľnú pracovnú pozíciu vo Vašej firme, stačí vo vytvorenom firemnom profile kliknúť na tlačidlo Chcem zadať pracovnú ponuku alebo priamo na hlavnej stránke v sekcii Ponuka práce kliknúť na tlačidlo Zadať inzerát, vyplniť formulár s požiadavkami na budúceho zamestnanca a odoslať. Následne sa Váš inzerát na voľnú pracovnú pozíciu zobrazí v sekcii Ponuka práce. Po zverejnení inzerátu v sekcii Ponuka práce, Vám budú prichádzať reakcie na Vami zadaný inzerát priamo na e-mail, ktorý ste uviedli pri registrácii alebo na e-mail, ktorý uvediete do formulára pri zadávaní inzerátu. Maximálna doba zverejnenia inzerátu v sekcii Ponuka práce je 60 dní, ktoré začnú plynúť od dátumu zverejnenia inzerátu. Po uplynutí uvedenej doby bude inzerát odstránený.


NOVINKA!!!


Pre firmy, ktoré hľadajú zamestnanca, ale nemajú záujem o ostatné služby, ktoré poskytujeme, sme pripravili špeciálnu kategóriu PRÁCA. Pri registrácii Vašej firmy v tejto kategórii si bezplatne vytvoríte firemný profil, kde budú uvedené nasledovné informácie o Vašej firme: názov firmy, adresa firmy spolu s Google mapou, kontakt, popis zamerania firmy. Ak sa rozhodnete vypísať ponuku na voľnú pracovnú pozíciu vo Vašej firme, stačí vo Vašom firemnom profile kliknúť na tlačidlo Chcem zadať pracovnú ponuku alebo priamo na hlavnej stránke v sekcii Ponuka práce kliknúť na tlačidlo Zadať inzerát, vyplniť formulár s požiadavkami na budúceho zamestnanca a uvedený formulár odoslať. Cena zverejnenia inzerátu v sekcii Ponuka práce pre firmy zaregistrované v kategórii PRÁCA je len 18 € s DPH za každý zverejnený inzerát. Následne Vám bude vystavená faktúra a po jej uhradení bude Váš inzerát na voľnú pracovnú pozíciu zverejnený v sekcii Ponuka práce. Maximálna doba zverejnenia inzerátu v sekcii Ponuka práce je 60 dní, ktoré začnú plynúť od dátumu zverejnenia inzerátu. Po uplynutí uvedenej doby bude inzerát odstránený.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu...

logoPonuky práce

Čo je najZákazka.sk?
NajZákazka.sk je nový dopytový portál, ktorý sa zaoberá sprostredkovaním tých najzákaziek od dopytujúcich ľudí firmám a živnostníkom zaregistrovaných v našom zozname firiem. Ďalšou službou, ktorú najZákazka.sk ponúka je inzercia voľných pracovných pozícií vo firmách, ktoré sú zaregistrované v našej databáze.
Kontakt

envelope  info@najzakazka.sk    phone  0948 947 730
Copyright najZakazka.sk 2012    Linky