O nás – Slovenské firmy na jednom mieste

P&M Partners Slovakia s.r.o. je slovenská firma, ktorá sa prostredníctvom stránky www.najZakazka.sk rozhodla otvoriť "ďalšie dvere" slovenským firmám, remeselníkom a živnostníkom pri získavaní nových zákaziek. Myslíme si, že každý by mal mať možnosť získavať nové zákazky z rôznych zdrojov. Riadime sa heslom "Kto nie je na internete, ako keby ani neexistoval".

Už názov našej stránky www.najZakazka.sk poukazuje na to, že chceme sprostredkovávať tie najlepšie zákazky od zákazníkov práve firmám, živnostníkom a remeselníkom z našej databázy. My Vám zákazku sprostredkujeme, aby ste Vy mali čo najširšie pôsobenie v oblasti, v ktorej podnikáte.

Dopytujúcim zákazníkom sa snažíme ušetriť čas a námahu, ktorú by ste museli vynaložiť pri zdĺhavom vyhľadávaní vhodného realizátora zákazky.Prostredníctvom našej stránky www.najZakazka.sk zadáte zadarmo svoj dopyt a my sa postaráme o to, že Vaše zadanie zákazky dostanú dodávatelia a firmy z našej databázy (databázy firiem) vo vybranom odbore. Dodávatelia a firmy (firmy zoznam) Vám následne podľa Vášho zadania pošlú cenovú ponuku na Váš e-mail a to pre koho sa rozhodnete je len na Vás. Práve naša stránka www.najZakazka.sk Vás odbremení od zdĺhavého vyhľadávania a oslovovania jednotlivých firiem.

Ďalšou doplnkovou službou, ktorú naša firma prostredníctvom stránky www.najZakazka.sk sprostredkováva, je zverejňovanie voľných pracovných miest od zaregistrovaných firiem z našej databázy. Aktualizované ponuky voľných pracovných miest sa budú zverejňovať v sekcii Ponuka práce a návštevníci stránky v prípade záujmu o konkrétnu pracovnú pozíciu môžu kontaktovať vybranú firmu priamo z našej stránky na jej e-mail.

Dôvody prečo zaregistrovať Vašu firmu v našom zozname firiem sú jednoduché:

- Možnosť získania nových zákaziek, bez toho, aby ste Vy museli zákazky vyhľadávať, dopyty od zákazníkov Vám pošleme priamo na Váš e-mail (každá zákazka je osobitne spracovaná),
- Najlacnejšia reklama a propagácia Vašej firmy na Slovenskom trhu (Slovenské firmy) už od 3,00 € na mesiac!!!,
- Možnosť hodnotenia Vašej firmy od zákazníkov, čím lepšie hodnotenie /hviezdičky/ získate, tým väčšiu budete mať šancu získať nové zákazky a tým bude mať Vaša firma lepšiu pozíciu v našom zozname firiem.
- V cene registrácie je aj možnosť zverejňovania voľných pracovných pozícií a príležitostí vo Vašej firme.
Čo je najZákazka.sk?
NajZákazka.sk je nový dopytový portál, ktorý sa zaoberá sprostredkovaním tých najzákaziek od dopytujúcich ľudí firmám a živnostníkom zaregistrovaných v našom zozname firiem. Ďalšou službou, ktorú najZákazka.sk ponúka je inzercia voľných pracovných pozícií vo firmách, ktoré sú zaregistrované v našej databáze.
Kontakt

envelope  info@najzakazka.sk    phone  0948 947 730
Copyright najZakazka.sk 2012    Linky